Горизонтальна платформа DELTA

Горизонтальні платформи з похилим підйомом з можливістю руху по прямій встановлюються в місця, де немає можливості встановити ліфти для осіб з інвалідністю або підйомні платформи з вертикальним підйомом.

Виготовляються підйомники з похилим підйомом під замовлення. Враховуються побажання замовника: розмір платформи, колір підіймача, встановлення на стовпцях або на кронштейнах змонтованих на стіні.

Горизонтальні платформи з похилим підйомом можуть застосуються в будинку, квартирі, під’їзді, ресторані, а також у всіх громадських місцях, де є необхідність підйому людям з обмеженими можливостями на сходові марші довжиною до 15 метрів по прямій.

Привід підйомника акумуляторний з зарядним пристроєм від мережі. За місцем призначення – в приміщенні.

Опис підйомника для інвалідів DELTA.
Управління здійснюється за допомогою пультів управління. Управління рухом платформи за допомогою кнопок на пульті, що встановлений на платформі. Два пульта встановлюються на стінці, зверху і знизу, безпосередньо біля підйомника, для виклику підіймача якщо він знаходиться на протилежній стороні. Пульти можуть блокуватися ключем, аби уникнути використання підіймача не за призначенням.
На платформі встановлені поручні зі сторін в’їзду і виїзду.
Внизу платформи встановлений датчик, він служить для відключення живлення у випадку потрапляння під платформу сторонніх предметів.
На платформі підлога виконана з прогумованого антиковзаючого покриття.
По периметру платформи змонтовані пандуси для зручності виїзду і з’їзду.
Інсталяція підйомника може бути виконана на стовпчиках або кронштейнах на стінці.
Рух здійснюється по шині. Шина виготовлена зі сталі і пофарбована в білий колір.
Підіймач виготовлений зі сталі.

tags: ліфти для інвалідів, платформа для інвалідів, ліфт для дому.