Горизонтальний підіймач Omega

Горизонтальна платформа з похилим підйомом і можливістю установки повороту встановлюються в місцях, де немає можливості встановити ліфти для осіб з інвалідністю. Виготовляються підйомники з похилим підйомом під замовлення. Враховуються всі побажання замовника.

Горизонтальну платформу з похилим підйомом можна встановити в будинку, квартирі, під’їзді, ресторані, а також у всіх громадських місцях, де є необхідність підіймання людей з інвалідністю на будь-яку висоту.

Новаторські рішення і конструктивний підхід дозволяє виготовляти такі підйомники для інвалідів будь-якої конструкції. Механізм підйому розроблений таким чином, що дозволяє підняти людину на платформі не лише на певну висоту, але і виконує повороти при підійманні, наприклад, сходові марші в під’їзді, чи переходи в магазині, ресторані.

Розробляючи підіймачі для інвалідів такого виду, були передбачені всі необхідні вимоги до дизайну, умов використання і кількість поворотів. Під замовлення завод-виробник виконає конструкцію підіймача з будь-якою кількістю поворотів та підйомів.

Привід підіймачів працює від мережі. За місцем призначення – вуличні або в приміщенні.

Опис підйомника для інвалідів OMEGA:
Управління здійснюється за допомогою пультів управління. Управління рухом платформи за допомогою кнопок на пульті, що встановлений на платформі. Два пульта встановлюються на стінці, зверху і знизу, безпосередньо біля підіймача, для виклику підіймача якщо він знаходиться на протилежній стороні. Пульти можуть блокуватися ключем, щоб уникнути використання підіймача не за призначенням.
На платформі встановлені поручні зі сторін в’їзду та виїзду.
Внизу платформи встановлений датчик, він служить для відключення живлення у випадку потрапляння під платформу сторонніх предметів.
На платформі підлога виконана з прогумованого антиковзаючого покриття.
По периметру платформи змонтовані пандуси для зручності виїзду і з’їзду.
Інсталяція підіймача може бути виконана на стовпчиках або кронштейнах на стінці.
Рух здійснюється по шині . Шина виготовлена із сталі і пофарбована в білий колір.
Підйомник для інвалідів виготовлений зі сталі

  • платформы для инвалидов колясочников