Похила платформа

Похилий інвалідний підйомник сходового типу , призначений спеціально для декількох сходових прольотів і дозволяє людині на візку комфортно і безпечно підніматися на кілька поверхів.Популярність похилих підйомників пояснюється тим, що їх вважають більш безпечними в порівнянні з іншими моделями. Підйомник при русі не відривається від землі, а плавно ковзає уздовж сходинок, створюючи враження повного контакту з поверхнею. Людям, які пересуваються на візку, дуже важливо відчувати безпеку і контроль над ситуацією.Похила платформа для інвалідів легко складається і не заважає пересуванню інших громадян, що є ще одним плюсом даної моделі.

Наклонні Платформи Ліфти, для Інвалідів Колясочників. Використання для всіх типів будівель: комерційні, лікарні, школи, театри, вокзали, під’їзди, приватні будинки. Виготовляються під замовлення, відповідно до вимог покупця Довільна кількість поворотів, великий кут підіймання, просте управління. Платформа може бути використана при сходах шириною від 850мм, без структурних змін будівель, низькі витрати на експлуатацію, можливість використання в приміщенні і на відкритому повітрі.

Платформи для інвалідів, Платформа для інвалідів, Платформи підйомні для інвалідів, Ліфти для інвалідів, Ліфт підйомник для інвалідів, Підйомники для інвалідів, Підйомник для інвалідів вартість, Підйомники для інвалідів виробник, Мобільний Підйомник для інвалідів, Пересувний Підйомник для інвалідів, Підйомники для інвалідів ціна, Підйомник для переміщення інваліда, особисті підйомники для інвалідів, підйомник гідравлічний для інвалідів, підйомник для інвалідів електричний, ліфт підйомник для інвалідів, підйомники для інвалідів колясочників, підйомник для інвалідів вертикальний, сходовий підйомник для інвалідів, похилі підйомники для інвалідів підйомник похилий для інвалідів, Квартирний ліфт, Котеджний ліфт, Домашній ліфт, Пасажирський підйомник