Про компанію

Компанія УНІКАР-Авто є ексклюзивним представником на ринку України обладнання для СТО відомих світових виробників таких як UNICAR, PRECYZJA, GABIGA, PRIMA та інших. В асортименті нашої компанії ви можете знайти повний спектр обладнання для автосервісу, а саме: Рихтувальне обладнання, Стенди розвал-сходження для легкових та вантажних авто, Підіймачі 2-х та 4-х стійкові, Шиномонтажні стенди, Балансувальні стенди, Дископравильні стенди, Діагностичні лінії, Зварювальне обладнання, Обладнання для заміни масел, а також компресора як для гаражного так і для промислового використання. Ми пропонуємо лише якісне європейське обладнання, яке відповідає міжнародним стандартам якості та задовольняє вимоги спеціалістів. На представлене обладнання поширюється європейська гарантія.

Гідравлічне обладнання. Пневмогідравлічні насоси, гідравлчні насоси, циліндри гідравлічні, вироби гідравлічні. Виготовлено в Італії.

Новим кроком у нашій діяльності є продаж ліфтів для інвалідів а саме:
Платформи для людей з особливими потребами на візках.
Сходові платформи, похилі.
Ліфти для інвалідів колясочників вертикальні
Ліфти для котеджів, внутрішньої і зовнішні, в шахті і без.
Ліфти гідравлічні.

Ліфти платформи присходові для літніх людей.

Підйомники-ліфти для вантажів, ножничного типу, так і по напрямних.

Грузові ліфти

25.02.2011 Обладнання для Автомийок Самообслуговування

Загальний опис

Обладнання для Автомийок Самообслуговування. Новинка в авто мийному бізнесі, дві технології миття під одним дахом. Пінна технологія та мікропорошкова технологія на безконтактних мийках самообслуговування. Продаємо Порохотяги, Системи продажу рідини для омивача скла, Підкачка коліс, Озонування салону авто. Можемо організувати Авто Спа Центр.
Пропонуємо повний спектр послуг – надання проекту, будівельних робіт, монтаж, наладка, сервіс.

Обладнання для безконтактної авто мийки самообслуговування «HydroDynamic» це поєднання найкращих технологій миття авто. Користувач комплексу сам вибирає спосіб миття кузова авто, відносно забрудненості та зовнішнього стану авто. Вибрані самі необхідні програми миття, інтуїтивно зрозумілі користувачам:
Мікропорошкова технологія: це підігріта до 60 градусів вода, змішана зі спеціальним мікро порошком і під тиском 100 бар подається на пістолет для миття, таке поєднання не пошкоджує лакофарбове покриття кузова та якісно змиває бруд з авто, не замерзає в зимовий період на кузові авто.
Пінна технологія: спеціальна рідина під дією стисненого повітря та розчинена водою подається на окремий пістолет миття на пості, утворюється піна якою покривається авто.
Ополіскування, після нанесення піни або порошкової суміші необхідно ретельно змити кузов.
Воскування, наступна функція це нанесення нано воску, який миттєво покриває авто захисною плівкою, воск захищає лакофарбове покриття та покращує якість наступних мийок авто.
Полірування, це змивання підготовленою де-мінералізованою водою, ця вода позбавлена всіх домішок і тому після змивання авто не затримується на кузові і не залишає плям, що дозволяє не протирати кузов після миття.
Всі програми інтуїтивно зрозумілі з першого разу, вибір програм на пості миття виконує сам користувач авто мийки самообслуговування.
Обладнання для Безконтактної Мийки Самообслуговування «HydroDynamic» виконано з найкращих світових комплектуючих, що забезпечує безаварійність та довгий термін експлуатації.
Авто мийки самообслуговування «HydroDynamic» працюють 24 години в добу, 7 днів в тиждень.
Так як система комп’ютеризована то власник на відстані контролює роботу мийки.
Виконуємо будівельні монтажні роботи, супроводжуємо та забезпечуємо роботу автомийки.


Усі новини