Технологія

готівковий бізнес

БЕЗКОНТАКТНІ МИЙКИ

САМООБСЛУГОВУВАННЯ

Обладнання для Автомийок Самообслуговування. Новинка в авто мийному бізнесі, дві технології миття під одним дахом. Пінна технологія та мікропорошкова технологія на безконтактних мийках самообслуговування. Продаємо Порохотяги, Системи продажу рідини для омивача скла, Підкачка коліс, Озонування салону авто. Можемо організувати Авто Спа Центр.
Пропонуємо повний спектр послуг від надання проекту, будівельних робіт, монтаж, наладка, сервіс до спільного ведення бізнесу, по принципу франчайзингу

  Обладнання для безконтактної авто мийки самообслуговування «HydroDynamic» це поєднання найкращих технологій миття авто. Користувач комплексу сам вибирає спосіб миття кузова авто, відносно забрудненості та зовнішнього стану авто.

 

  Мікропорошкова технологія: це підігріта до 60 градусів вода, змішана з спеціальним мікропорошком і під тиском 100 бар подається на пістолет для миття, таке поєднання не пошкоджує лакофарбове покриття кузова та якісно змиває бруд з авто.

 

  Пінна технологія: спеціальна рідина під дією стисненого повітря та розчинена водою подається на окремий пістолет миття на пості, утворюється піна якою покривається авто.

 

  Після нанесення піни або порошкової суміші необхідно ретельно змити кузов.

 

  Наступна функція це нанесення нано воску, який миттєво покриває авто захисною плівкою, воск захищає лакофарбове покриття та покращує якість наступних мийок авто.

 

  Далі змивання підготовленою де-мінералізованою водою, ця вода позбавлена всіх домішок і тому після змивання авто не затримується на кузові і не залишає плям, що дозволяє не протирати кузов після миття.

 

  Всі програми інтуїтивно зрозумілі з першого разу, вибір програм на пості миття виконує сам користувач авто мийки самообслуговування.

 

   Обладнання для Безконтактної Мийки Самообслуговування «HydroDynamic» виконано з найкращих світових комплектуючих, що забезпечує безаварійність та довгий термін експлуатації.

   

   Авто мийки самообслуговування «HydroDynamic» працюють 24 години в добу, 7 днів в тиждень.

   

   Так як система комп’ютеризована то власник на відстані контролює роботу мийки.

  Переваги бізнесу:
  клієнт сам миє своє авто (відсутність претензій),
  швидкість надання послуги (оборот коштів),
  мала ціна за послугу 20-30 гривень(середня вартість на ручній мийці 60-80 гривень) ці комплекси ще називають «мрія таксиста»,
  висока рентабельність 60-70%,
  контроль витрат і прибутків до копійки (комп’ютерний моніторинг всіх процесів на комплексі),
  перспективний бізнес (новинка бізнесу для України) в Польщі 1400 мийок самообслуговування у нас 50-60 на всю територію,
  система оподаткування (єдиний податок) мінімум перевірок…
  Так, вкладення великі, але привабливість для інвестицій і отримання прибутку дуже перспективні.
  На ручній мийці, при 3 постах і 20 людей робочих, в добу від 120 до 170 авто.
  А на цих комплексах при 1-3 людини, це якщо по змінах, пару відеокамер з підключенням до інтернету, і власник все контролює.

  • Відсутність спеціалізованого персоналу – мийки самообслуговування є автоматичним комплексом, для його функціонування потрібна одна людина в обов’язки якої водить стежити за чистотою на території комплексу та консультувати клієнтів.
  • Відсутність невдоволення від клієнтів – немає скарг  від клієнтів, оскільки послугу яку вони отримують , виконують вони самі.
  • Немає втрат коштів – так, як гроші попадають в розмінник, а не до оператора , ризик крадіжок з каси відсутній. А також Ви в любий зручний для Вас момент можете в ON-LINE режимі перевірити яка сума знаходиться в купюро приймачі.
  • Повний контроль, в ON-LINE режимі, за процесами миття та аварійними ситуаціями на комплексі. компютерний моніторинг за роботою мийки!!!

  Також необхідно зазначити, що не малими перевагами є такі фактори як:

  • Нова послуга на ринку – так, як дана послуга є досить новою на ринку України то конкуренція є порівняно малою, але з досвіду європейських країн можна сказати що ця галузь має великий потенціал і динаміку росту.
  • Висока окупність – завдяки цілодобовому графіку роботи і високій пропускній здатності окуповується такий комплекс  за 18-36 місяців, в залежності від кількості постів та місця розташування.
  • Висока прибутковість –   Ваш прибуток,  від купленої клієнтом послуги, складає 60-70%.
  • Низькі затрати – завдяки конструктивним рішенням технологів компанії  «HydroDynamic», вдалось суттєво зменшити витрати на утримання мийного комплексу в порівнянні з іншими виробниками.

  Компанія  «HydroDynamic» пропонує своїм клієнтам мийні комплекси з технологічними та конструктивними рішеннями які перевірила на власному досвіді, аби забезпечити найвищу якість миття для клієнта і економічність для власника мийки!
  Керуючись власним досвідом в сфері мийок самообслуговування пропонуємо Вам ознайомитись з нашою пропозицією!
  Конфігурація комплексу
  Компанія «HydroDynamic» пропонує мийні комплекси в стандартній конфігурації (від 2х до 6и постів), а також виконує проектування комплексів з індивідуальними побажаннями клієнта, з можливим розміщенням агрегатів в готових будівлях та облаштуванням постів мийки прилеглими до будівлі.

 • автомойка